Goście specjalni na nowej płycie Blindead

W październiku nakładem wytwórni Mystic Production ukaże się nowy album grupy Blindead. Muzycy zdradzają, iż gościnnie na płycie pojawią się Jerzy Mazzoll, który zagrał na klarnecie basowym, Rafał Wawszkiewicz z Merkabah grający na saksofonie, Daniel Sobiesiak na wiolonczeli i Dorota Górawska na skrzypcach. Wiadomo także, że następca wydanego w 2010 roku "Affliction XXIX II MXMVI" będzie również albumem koncepcyjnym.

Jesienią zespół wyruszy w miesięczną europejską trasę koncertową, która obejmować będzie 17 krajów. Zespół zagra również serię koncertów w Polsce promujących nadchodzące wydawnictwo.

Dodaj artykuł do:
(dodano 14.07.13, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Blindead
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Dropkick Murphys
2
Robert Plant
3
Bob Dylan
4
Bioscope
5
Orbit Culture
6
Balu Brigada
7
Eunike Tanzil
8
Of Mice & Men
9
David Gilmour
10
OMD
1
Margherita Ferri
2
Michel Franco
3
Paul Feig
4
Eva Libertad
5
Lynne Ramsay
6
Agnieszka Holland
7
Sebastian Juszczyk
8
Wojciech Smarzowski
9
Bálint Dániel Sós
10
Michał Kwieciński
1
Jacek Mikołajczyk
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia