Milcz nawet po śmierci

"Milcz nawet po śmierci" to druga książka Jamesa Craiga z serii opisującej perypetie inspektora Johna Carlyle’a. Powieść ukaże się 25 września nakładem Wydawnictwa Akurat.

Sądzisz, że elity władzy mogą więcej? Mylisz się. Mogą wszystko!

Jake Haggar został porwany przez własnego ojca, który grozi, że sprzeda dziecko gangowi pedofilów. Co prawda inspektor Carlyle oficjalnie nie prowadzi tej sprawy, stara się jednak pomóc zrozpaczonej matce chłopca. Równolegle, już w ramach swoich służbowych obowiązków, musi rozwiązać tylko pozornie prostą zagadkę śmierci wiekowej Agathy Mills. Staruszkę znaleziono zamordowaną w jej mieszkaniu obok British Museum; wszystkie poszlaki wskazują na jej męża, ale ten stanowczo twierdzi, że jest niewinny, przedstawiając tak dziwaczne dowody swojej niewinności, że Carlyle w końcu dochodzi do wniosku, iż warto ruszyć tropem wiodącym kilkadziesiąt lat wstecz. Niechcący trafia na trop mrocznej tajemnicy sięgającej korzeniami roku 1973 i wojskowego przewrotu w Chile; ludzie, którzy jej strzegą, uczynią wszystko, żeby tylko nigdy nie ujrzała światła dziennego. Pozornie nieskomplikowana sprawa kończy się międzynarodowym skandalem, a inspektor Carlyle znowu naraża się swoim szefom i ich politycznym mocodawcom.

Dodaj artykuł do:
(dodano 16.09.13, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Milcz nawet po śmierci, James Craig
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Katatonia
2
Neil Young & The Chrome Hearts
3
Saxon
4
Calum Hood
5
Skunk Anansie
6
Eluveitie
7
Arkadiusz Jakubik
8
sanah
9
Damiano David
10
W.E.N.A.
1
David Marqués
2
Celine Song
3
Lionel Baier
4
Dean DeBlois
5
Margien Rogaar
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Len Wiseman
8
Frydrych-Zdanowska
9
Wes Anderson
10
Tim Moriarty
1
William Kent Krueger
2
T. M. Logan
3
Marcin Szymański
4
Lisa See
5
Jo Nesbo
6
Max Kidruk
7
Anna Sólyom
8
Jojo Moyes
9
Maria Gąsienica-Zawadzka
10
Ludwik Lunar
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia