Utwory Nirvany i Radiohead na festiwalu Malta w wykonaniu 85-latków

Young@Heart - chór złożony z byłych muzyków, aktorów oraz amatorów będzie gościem na maltafestival. Średnia wieku w zespole to 85 lat, co nie przeszkadza im wykonywać utwory Nirvany, Radiohead, Coldplay, Led Zeppelin i Jimmy'ego Hendrixa.

Zaproszenie chóru wiąże się z tegorocznym tematem wiodącym festiwalu. W tej edycji jest to wykluczenie. Rzeczniczka festiwalu Anna Reichel podkreśla, że nie chodzi o pokazanie konkretnych grup wykluczonych. "Nie chcielibyśmy się spotkać z zarzutem, że kogoś pominęliśmy. Chodzi nam raczej o pokazanie sytuacji, w której wykluczenie, alienacja może dotknąć każdego człowieka. To może być np. nagła utrata pracy czy nagła choroba".

Przypomnijmy, że głównymi muzycznymi gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu będą grupy Portishead i Fleet Foxes.

fot. Myspace

Dodaj artykuł do:
(dodano 22.04.2011, autor: redakcja)
Dział muzyka
Tagi: Young@Heart, chór, nirvana
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arlo Parks
2
Bryan Ferry
3
Bring Me The Horizon
4
Black Label Society
5
Crown Lands
6
At the Gates
7
Gorillaz
8
Kwiat Jabłoni
9
Balu Brigada
10
Megadeth
1
Sarah Miro Fischer
2
Rafał Reyman Głombiowski
3
Sang-il Lee
4
Giorgos Georgopoulos
5
Kleber Mendonça Filho
6
David Borenstein, Pavel Talankin
7
Maggie Gyllenhaal
8
Kirill Sokolov
9
Jan Komasa
10
Joachim Trier
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia