„Zagubione niebo" - nowa książka Katarzyny Grocholi

„Zagubione niebo" - nowa książka najpopularniejszej polskiej autorki, Katarzyny Grocholi, która od prawie dwóch dekad rozkochuje w sobie kolejne rzesze czytelników pojawi się w księgarniach już 7 maja!

Katarzyna Grochola – ukochana pisarka milionów kobiet – z właściwym sobie wdziękiem po raz kolejny udowadnia, że cuda się zdarzają, a żeby ich doświadczyć, wystarczy w nie uwierzyć.

„Zagubione niebo" to historie nowe i odnalezione, które gubiły się na łamach prawie zapomnianych już dzisiaj gazet. Wreszcie ułożyły się w całość - w opowieść o różnych porach roku w życiu każdej i każdego z nas, w piękną opowieść.

Bohaterki przeżywają pierwsze miłosne uniesienia i rozczarowania, zachwyty nad życiem i bolesne porażki. Wchodzą w długie i krótkie związki, kochają do utraty tchu i cierpią po rozstaniach. Czasem nie potrafią zapomnieć, ale umieją wybaczać. Mimo wszystkich życiowych trudności i chwil zwątpienia z nadzieją i uśmiechem marzą i nie tracą wiary. Wiedzą bowiem, że lepiej mieć wspaniałą przyszłość niż wspaniałą przeszłość i że zguba jest darem – szansą na odnalezienie czegoś lepszego.

„Zagubione niebo" to ciepła, mądra i pełna humoru książka dla wszystkich tych, którym wydaje się, że świat się kończy, podczas gdy on się dopiero zaczyna.

Tak prawdziwie o życiu może pisać tylko Katarzyna Grochola!

Zapraszamy do lektury fragmentu książki „Zagubione niebo":

„To był strach, wtedy, to nie była miłość, to był tylko strach. Julia miała rację, tam gdzie jest strach, nie ma miejsca na miłość. 

Ale te dziesięć lat, czy to nie dość na pokutę? Wystarczy, żeby wybaczyć? Czy jeśli powie prawdę, mają szansę, jakąkolwiek,  na cokolwiek? Na to, żeby jeszcze raz spróbować się poznać? Powiedzieć prawdę? Czy jeśli zobaczy jego prawdziwą twarz, odwróci się ze wstrętem? Dziesięć lat… Tułania się po świecie, pisania, wykładów i nieżycia. Żałowania rano i wieczorem haniebnej ucieczki. Czy wina może zostać odpuszczona? Jeśli żal był tak prawdziwy? Teraz już nie stchórzy, nigdy więcej. Nigdy.”

„Zagubione niebo": oficjalna premiera jest planowana na 7 maja br.

Dodaj artykuł do:
(dodano 29.04.14, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Zagubione niebo, Katarzyna Grochola
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Yungblud
2
Benson Boone
3
Katatonia
4
Calum Hood
5
Saxon
6
Neil Young & The Chrome Hearts
7
sanah
8
Eluveitie
9
Skunk Anansie
10
Arkadiusz Jakubik
1
David Marqués
2
Michael Dweck, Gregory Kershaw
3
Blandine Lenoir
4
Lionel Baier
5
Margien Rogaar
6
Dean DeBlois
7
Frydrych-Zdanowska
8
Len Wiseman
9
Tim Moriarty
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia