Premierowe pokazy "Hiszpanki" w wielkopolskich kinach

W związku z premierą filmu „Hiszpanka” wyprodukowanego z okazji 95-lecia Powstania Wielkopolskiego, regionalne kina zrzeszone w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych w porozumieniu z Instytucją Filmową Film – Art postanowiły wspólnie zorganizować lokalne premiery filmu połączone z wizytą reżysera Łukasza Barczyka w różnych miastach na terenie całego województwa.

Jak mówią organizatorzy: - Przyświecały nam trzy idee: umożliwienie widzom z całej Wielkopolski, a zwłaszcza tym, którzy mają utrudniony dostęp do kina w dużym mieście, obejrzenie „Hiszpanki” w premierowym okresie w najbliższej możliwej lokalizacji. Przypomnienie, że tradycyjne kina wielkopolskie są nowoczesnymi, wyremontowanymi ośrodkami z najnowszym wyposażeniem technicznym umożliwiającym wyświetlanie wszystkich produkcji filmowych w pierwszych dniach premiery ogólnopolskiej. Udowodnienie, że współpraca nie zakończyła się wraz z cyfryzacją i nadal stanowimy zgrany zespół potrafiący wspólnie działać.

W pokazach z reżyserem uczestniczyć będą zarówno uczniowie szkół, jak i seniorzy, osoby dorosłe i młodzież. Organizatorzy lokalnych premier sa przekonani, że zwłaszcza w Wielkopolsce zaciekawiona tą produkcją publiczność tłumnie odwiedzi kina i że przyjdą również ci, którzy pierwszy raz od wielu lat znajdą się na seansie. A to wszystko dlatego, że kina tradycyjne nie tylko przetrwały, ale w tej chwili mogą wykorzystywać maksymalnie swoje atuty: rozproszenie, premierowy repertuar i nowoczesność.

Wydarzenie ma charakter szczególny. Jest jednym z niewielu lokalny przedsięwzięć na którym wyświetlony zostanie film związany ściśle z historią całej Wielkopolski.

Dodaj artykuł do:
(dodano 21.01.15, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Premierowe pokazy, Hiszpanka
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pink Floyd
2
Van Halen
3
Tom Grennan
4
Molly Tuttle
5
Daniel Blumberg
6
The Storyteller
7
Wojtek Mazolewski Quintet
8
Ólafur Arnalds
9
Paul Weller
10
Steve Hackett
1
Paolo Cognetti
2
Danny Boyle
3
Mike Flanagan
4
Michael Shanks
5
Samuel Van Grinsven
6
Guillaume Nicloux
7
Paolo Genovese
8
Darren Aronofsky
9
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
10
Mehdi Avaz
1
Kelsey Cox
2
Mario Vargas Llosa
3
Beatriz Serrano
4
Lucinda Riley
5
Ildefonso Falcones
6
Hanna Greń
7
Antoine Wilson
8
Anna Bailey
9
Elizabeth Jane Howard
10
Patrycja Pelica
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia