"Sils Maria" w kinach od 20 marca

20 marca na ekrany polskich kin wejdzie film "Sils Maria", w którym Juliette Binoche i Kristen Stewart tworzą mistrzowski duet. "Intensywność i psychologiczna wiarygodność relacji głównych bohaterek przypomina najlepsze kameralne dramaty Bergmana" - rekomendował dziennikarz Chicago Reader. Film w reżyserii Oliviera Assayas doceniony przez krytyków trzeba zobaczyć!

Wybitna aktorka u szczytu sławy. Pewna siebie, a jednocześnie delikatna. Czuła i wymagająca. Zawsze w ruchu, w drodze z jednego planu filmowego na kolejny. Z jednego końca świata na drugi. Kilka dni, które nieoczekiwanie spędzi w Alpach w towarzystwie swojej młodej asystentki, a zarazem jedynej przyjaciółki i powiernicy, pozwoli jej na nowo zrozumieć siebie. Pod wpływem serii drobnych zdarzeń, spotkania z dawnym partnerem i kochankiem, konfrontacji z przeszłością, intymnych rozmów Maria Enders będzie gotowa zagrać największą życiową rolę. Samą siebie.

SILS MARIA
TYTUŁ ORYGINALNY: Clouds of Sils Maria
OBSADA: Juliette Binoche, Kristen Stewart, Chloe Grace Moretz
REŻYSERIA: Olivier Assayas
SCENARIUSZ: Olivier Assayas
ZDJĘCIA: Yorick Le Saux
MUZYKA:
PRODUCENT: Charles Gillibert
GATUNEK: obyczajowy
CZAS TRWANIA: 124
OGRANICZENIE WIEKU: -
CERTYFIKATY: MPAA:- UK:- GER:- INNE:-
PRODUKCJA: Francja/Szwajcaria/Niemcy/USA/Belgia
DYSTRYBUCJA: GUTEK FILM

UWAGA KONKURS!

Jeśli chcesz wygrać podwójne zaproszenie na pokaz filmu, 21.03 w warszawskim Kinie Muranów:
1) napisz, dlaczego powinno ono trafić właśnie do Ciebie,
2) odpowiedź na pytanie prześlij na adres: konkursy(at) irka.com.pl.
W temacie koniecznie wpisz: SILS MARIA. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo o sposobie odbioru zaproszenia.
Możesz zaprosić swoich znajomych do udziału w konkursie, udostępniając newsa IRKI w serwisie społecznościowym, z którego najczęściej korzystasz. Ikonki społecznościowe znajdziesz pod tekstem newsa.

Dodaj artykuł do:
(dodano 19.03.15, autor: gaba)
Dział film
Tagi: Sils Maria, premiera, nowości
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Springsteen
2
Bruce Springsteen
3
Barbra Streisand
4
Benson Boone
5
Yungblud
6
Katatonia
7
Neil Young & The Chrome Hearts
8
Calum Hood
9
Saxon
10
Arkadiusz Jakubik
1
Joseph Kosinski
2
Dani de la Orden
3
Celia Rico Clavellino
4
David Marqués
5
Michael Dweck, Gregory Kershaw
6
Blandine Lenoir
7
Margien Rogaar
8
Lionel Baier
9
Dean DeBlois
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia