12 lutego to data, na którą czekają nie tylko miłośnicy przygód bohaterów uniwersum Marvela, ale również fani rozrywkowego kina w najlepszym wydaniu. Właśnie wtedy, na największych kinowych ekranach IMAX będzie można zobaczyć film Deadpool, czyli opowieść o najbardziej zwariowanym ze wszystkich komiksowych bohaterów. Bilety są już dostępne przedsprzedaży.
Deadpool to zdecydowanie jedna z najbardziej oryginalnych postaci uniwersum Marvela. Główny bohater Wade Wilson jest byłym żołnierzem sił specjalnych, który zostaje poddany szalonemu i nielegalnemu eksperymentowi. W jego wyniku, Wilson dostaje moc samouzdrawiania, co sprawia, że odtąd nazywany jest Deadpool. Niestety eksperyment sprawił, że światło dzienne ujrzało alter ego głównego bohatera, co w połączeniu z dość oryginalnym poczuciem humoru, daje mieszankę wybuchową. Od teraz, głównym celem Deadpoola staje się wymierzenie sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył jego życie.
Magia kina IMAX
Najnowszy film z uniwersum Marvela, to świetny pomysł na alternatywne spędzenie tegorocznych Walentynek. Miłość, jaką Deadpool, grany przez Ryana Reynoldsa, obdarza zabijanie, jest porównywalna do największych romansów w historii kina. Szalone akrobacje, pościgi i niezwykle efektowne strzelaniny zachwycą oko każdego widza. Ogrom wydarzeń wzmocni krystalicznie czysty obraz i laserowo kalibrowany dźwięk, które przeniosą widza w sam środek wydarzeń. Dzięki ogromnemu ekranowi kinoman zostanie niemal wchłonięty do zwariowanego świata Deadpoola. Jak niemal w każdej produkcji, opartej na historiach Marvela, warto obejrzeć napisy końcowe, bo po ich zakończeniu czeka dodatkowa scena.
Bilety na najbardziej zwariowaną produkcję 2016 roku są już dostępne w przedsprzedaży. Premiera filmu Deadpool już 12 lutego we wszystkich kinach IMAX, wszystkich kinach sieci Cinema City oraz salach ŠKODA 4DX™.
Utwór | Od |
| 1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
| 1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
| 2. było, jest i będzie | ametka |
| 3. O Tobie | ametka |
| 4. Świat wokół nas | karolp |
| 5. Kolekcjonerka (opko) | will |
| 6. alchemik | adolfszulc |
| 7. taka zmiana | adolfszulc |
| 8. T...r | kid_ |
| 9. przyjemność | izasmolarek |
| 10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
| 1. Sprzymierzeniec | blackrose |
| 2. Podaruję Ci | litwin |
| 3. test gif | amigo |
| 4. Primavera_AW | annapolis |
| 5. Melancholia_AW | annapolis |
| 6. +++ | soida |
| 7. *** | soida |
| 8. Góry | amigo |
| 9. Guitar | amigo |
| 10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
| 1. Zielona granica | irka |
| 2. Tajemnice Joan | wanilia |
| 3. Twój Vincent | redakcja |
| 4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
| 5. Miasto 44 | annatus |
| 6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
| 7. O matko! Umrę... | lu |
| 8. Subtelność | lu |
| 9. Mustang | lu |
| 10. Pokój | martaoniszk |