26. NOC TERRORU w Katowicach

W piątek, 22-go kwietnia, w katowickiej Korbie, odbędzie się 26-ta odsłona Night of Terror!

Headlinerem imprezy będzie pochodzący z Austrii DARKFALL - parająca się melodyjnym death/thrashem kapela z 20-letnim stażem, która w ramach promocji ostatniego albumu "Road to Redemption" postanowiła zapuścić się na Słowiańszczyznę odwiedzając Katowice właśnie i dzień później poznański klub "U Bazyla". Dopełnieniem wałków z "Road to Redemption" będą zapewne nowe "strzały", które już niebawem zespół nagra na swój kolejny album.

W katowicko-poznańskm wypadzie towarzyszyć im będą Czesi z ANTIGOD. Uprawiający death/thrash kwintet promować będzie wydany w minionym roku drugi album "Wareligion". W składzie muzycy związani z m.in Disfigured Corpse czy Dissolving of Prodigy. Od niedawna na wokalu Mr. CHYMUS dobrze znany z Isacaarum oraz Ahumado Granujo.

Polskę reprezentować będą trzy kapelę, z czego najbardziej egzotycznym dla Ślązaków daniem wydaje się pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego SYMBOLICAL grający death metal. W składzie sami doświadczeni muzycy, związani m.in. z zasłużonym Infernal Death, a za garami zasiądzie grający tu i ówdzie Daray (Dimmu Borgir, Vader, Masachist, Hunter, Vesania). W 2015 roku wydali bardzo dobrze przyjęty debiut "Collapse in Agony".

Niemniej ciekawie zapowiada się występ poznaniaków z ANTHEM. Siarczysty, morbidowski death metal w ich wykonaniu już zdążył dać się we znaki śląskiej publice, zatem można liczyć, że i tym razem nie zawiodą. Wieść gminna niesie, że szykują drugi pełny album, którego część zapewne ujawnią w wydaniu koncertowym.

Największą niewiadomą katowickiej imprezy jest występ Ślązaków z PLANET HELL - powstałego niedawno kwartetu pod wodzą Przemka Latacza z THE NO-MADS. Dali się poznać z niezwykle obiecujących, zapowiadających pełną płytę nagrań promo, więc nadeszła pora na test koncertowy. Spodziewajcie się nocturnusowsko-tenebrisowo-voivodowskich klimatów i retoryki rodem ze Stanisława Lema.

Szczegóły:
NIGHT OF TERROR 26
22 kwietnia 2016 (piątek)
Pub KORBA - Katowice, ul. Złota 1
Start: 19.30, wjazd: 20 zł

Facebook: https://www.facebook.com/events/1763266573902728/

Dodaj artykuł do:
(dodano 19.04.16, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: 26. NOC TERRORU, Katowice
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Robert Plant
2
Dropkick Murphys
3
Bob Dylan
4
Orbit Culture
5
Bioscope
6
Balu Brigada
7
Sophie Ellis Bextor
8
Eunike Tanzil
9
White Lies
10
David Gilmour
1
Lynne Ramsay
2
Wojciech Smarzowski
3
Margherita Ferri
4
Sebastian Juszczyk
5
Agnieszka Holland
6
Bálint Dániel Sós
7
Michał Kwieciński
8
James Marquand
9
Paweł Podolski
10
Dan Trachtenberg
1
Jacek Mikołajczyk
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia