Premiera nowego singla i klipu Goya "Zapowiedź"

Już dziś swoją premierę ma teledysk do drugiego singla promującego najnowszy album zespołu Goya pt. „Widoki”.

Połączenie miękkiego wokalu Magdaleny Wójcik, dojrzałego tekstu i doskonale wyważonej sekcji instrumentalnej to świadomy powrót do unikalnego brzmienia Goya, wypracowanego przez lata wspólnego grania. „Zapowiedź” to kolejny już dowód na to, że muzyczna ścieżka, którą, od lat już, podąża zespół sprawdza się w 100%.

Teledysk do utworu powstał w rodzinnym mieście wokalistki – Krasnymstawie i, jak mówi artystka, „była to podróż sentymentalna do miejsca, które ją ukształtowało”.

Dodaj artykuł do:
(dodano 09.05.16, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Premiera nowego singla, klip, Goya, Zapowiedź
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Katatonia
2
Neil Young & The Chrome Hearts
3
Saxon
4
Calum Hood
5
Skunk Anansie
6
Eluveitie
7
Arkadiusz Jakubik
8
sanah
9
Damiano David
10
W.E.N.A.
1
David Marqués
2
Celine Song
3
Lionel Baier
4
Dean DeBlois
5
Margien Rogaar
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Len Wiseman
8
Frydrych-Zdanowska
9
Wes Anderson
10
Tim Moriarty
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia