Newsletter Instytutu Rozwoju Kultury Alternatywnej IRKA.com.pl - maj/2019

Zapraszamy do lektury majowego e-magazynu IRKI, w którym znajdziecie nowości literackie, płytowe i filmowe oraz wydarzenia, na które warto wybrać się w tym miesiącu.

W tym miesiącu szczególnie polecamy:

KSIĄŻKI

"Ręce ojca", "Słodkie i gorzkie migdały", "Kiedy zapada mrok", "Pożegnanie z Paryżem", "Maria Fiodorowna", "Miłe Natalii początki", "I co o mnie powiesz", "Gliniany most", "Perska zmysłowość", "Miałeś tam nie wracać", "Moje życie jest cudem", "Twój mózg jest nadzwyczajny", "Mózg. Opowieść o nas", "Oszustwa pamięci", "Sekretny język drzew", "Zaskakujący geniusz świń", "20 prostych projektów Raspberry Pi", "Dlaczego mamusia przeklina" "Opowieść o początku. Wielka historia wszystkiego", "Trzy kroki od siebie", "Zagubiona", "Emocjonalne pułapki przeszłości. Jak przełamać negatywne wzorce zachowań?", "Siła rezyliencji. Jak poradzić sobie ze stresem, traumą i przeciwnościami losu", "Uwolnij się od depresji. Program 10 kroków", "Marketing Drakuli. Jak zarabiać na ludzkich strachach", "Pierwszy krok w chmurach", "Portrety z bufetem w tle", "Darknet", "Głęboki grób", "Pacjent", "Morderstwo po północy", "Policjanci i gangsterzy. Kulisy śledztw i tajemnice CBŚ", "Odwyk", "Aleja Potępienia", "Rozdziobią nas Loki, wrony. Kroniki Żelaznego Druida 9", "Stroiciele", "Żelazny Kruk – Tom II, Szalony Mag", "Nie wszystko złoto, co złote", "Siostry, psy i wariaci", "Zakazany kamień", "Mops Klops", "Kotki, koty, kocury", "Gdzie jest kameleon?", "Syn wiedźmy", "Wiosna, lato, jesień, zima w moich rymach"

FILMY

"Asako. Dzień i noc", reż. Ryûsuke Hamaguchi, "Słodki koniec dnia", reż. Jacek Borcuch, "Tranzyt", reż. Christian Petzold, "Podły, okrutny, zły", reż. Joe Berlinger, "Teraz albo nigdy", reż. Peter Segal, "Chłopiec z burzy", reż. Seet Shawn

PŁYTY

Sarsa, "Zakryj", Fonos, "Lidokaina", Sorry Boys, "Miłość", Wojtek Mazolewski, John Porter, "Philosophia", Zamilska, "Uncovered"

Majowy e-magazyn w PDF-ie znajdziesz pod linkiem:
newsletter_irka_maj_2019.pdf

Szukajcie też nowych konkursów w IRCE:
http://www.irka.com.pl/portal/SiteContent?item=contest

Dziękujemy za subskrypcję naszego e-magazynu oraz polecanie IRKI znajomym na Facebooku - dzięki Wam możemy rozwijać portal!

Przypominamy, że nasz e-magazyn wysyłany jest raz miesiącu do osób, które podczas rejestracji zaznaczyły opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wysłały maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl. Jeśli chcesz zrezygnować z newslettera, wyślij maila o temacie "WYŁĄCZ NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl. Natomiast szczegółowe informacje związane przetwarzaniem danych (RODO) przez IRKA.com.pl znajdziesz pod linkiem: http://irka.com.pl/portal/SiteContent?item=RODO

Dodaj artykuł do:
(dodano 07.05.19, autor: irka)
Dział wszystkie
Tagi: Newsletter Instytutu Rozwoju Kultury Alternatywnej IRKA.com.pl - maj/2019
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Wojciech Kasperski
8
Jim Jarmusch
9
Mel Gibson
10
Maciej Pieprzyca
1
wg Jarosława Iwaszkiewicza
2
Jolanta Janiczak
3
Artur Pałyga
4
David Greig
5
-
6
Roddy Doyle
7
Stanisław Wyspiański
8
Paul Thomas Anderson
9
Beniamin Bukowski
10
Bartosz Kurowski (reż.)
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia