Dzikie Serca w Dobrym Miejscu w Warszawie

Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie serdecznie zaprasza 26 maja o godz. 18:00 na koncert zespołu Dzikie Serca.

"Gdzie jest nasze Niebo?" pyta zespół Dzikie Serca w jednym z utworów. W Dzień Matki posłuchamy koncertu w poszukiwaniu odpowiedzi. Dobre Miejsce serdecznie zaprasza na muzyczny wieczór w popowo rockowym stylu. Na ten czas zespół przygotował prezentowe niespodzianki. Serdecznie zapraszamy.

Koncert jest również częścią dnia skupienia 12 kroków nie z tej ziemi. Od kryzysu do świętości - Rekolekcje z Rafał Porzeziński i ks. Romualdem Jaworskim organizowanego przez Dobre Miejsce.

26 maja 2019 r. godz.: 18.00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, ul. Dewajtis 3.
Bilety:
- przedsprzedaż/studenci 20 zł;
- w dniu koncertu 25 zł;
- bilet VIP (płyta "Skrzydła" + wstęp) 30 zł.

dostępne on-line na: http://dobremiejsce.org/dzikie-serca-skrzydla-koncert/

Dzikie Serca to wykształceni i wciąż doskonalący się muzycy z pasją. To również grupa wspierających się przyjaciół, którzy lubią ze sobą przebywać co można dostrzec obserwując scenę. Nazwa zespołu została zainspirowana książką Johna Eldredge – Dzikie Serce. Tęsknota męskiej Duszy w której autor pokazuje, że warunkiem tego co konstytuuje mężczyznę jest zrozumienie trzech fundamentalnych pragnień, kryjących się w jego sercu: pragnienia stoczenia bitwy, przeżycia przygody i uratowania damy w nieszczęściu . To książka również dla kobiet,  ponieważ dzięki niej mogą poznać duszę mężczyzny.

Wojciech Słupski - wokalista, autor tekstów jak również linii melodycznych piosenek. Wojtek to wizjoner działający z wielką pasją  popartą zaangażowaniem. To człowiek, który się przyznaje do tego, że dzięki talentowi, który odkrył a dostał darmo od Boga. odbił się od dna podążając ciągle w górę spełniając marzenia.

W swoich piosenkach opisuje autentyczne historie jak również wizje prawdziwej , szlachetnej miłości w szeroko tego słowa znaczeniu,  również tej damsko męskiej.

Jego ulubionym fragmentem z Biblii jest Iz 40, 30-31:

    "Chłopcy się męczą i nużą, chwieją się słabnąc młodzieńcy,  lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą."

To więc nie przypadek że płyta z 2018 roku nosi nazwę „ SKRZYDŁA”

Wojtek wierzy, że jego świadectwo w pozytywny sposób wpływa na ludzi i zmienia myślenie. To jeden z podstawowych celów które przyświecają Dzikim Sercom.

Łukasz Belcyr  – Gitara: to jeden z najlepszych gitarzystów młodego pokolenia w Polsce . Kompozytor , autor aranżacji , produkcji Dzikie Serca jak również wielu innych. . Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach , Łukasz współpracuje między innymi z Kubą Badachem, Halinką Młynkową . Kukla Band , z Orkiestrą Adama Sztaby, Maciejem Balcarem . Zapraszany jest do wielu projektów w kraju jak też zagranicą  jako muzyk sesyjny więc jego gitary można usłyszeć na wielu wspaniałych płytach.

Mateusz Głuszak –  Gitara :  znakomity gitarzysta, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach , kompozytor , świetny nauczyciel gry na gitarze. Mateusz współpracuje między innymi , z Beatą Bednarz , z Orkiestrą Adama Sztaby ,  Pawłem Tomaszewskim  a także Holly Noiz i Gabrielą Gąsior.

Patryk Bizukojć - Gitara Basowa : świetny gitarzysta basowy mający na swym koncie współpracę z Romuald Lipko Band, Beatą Bednarz, Pathlife, Holly Noiz i Gabrielą Gąsior, Joszko Broda, Ustronskym .

Łukasz Kurek – Perkusja : Absolwent Akademi Muzycznej w Katowicach. Łukasz to perkusista  obdarzony niezwykłym talentem , rozumiejący się doskonale zresztą zespołu . Współpracował i czyni to nadal z takimi zespołami i wykonawcami jak Beata Bednarz, Holly Noiz,Orkiestrą Piotra Steczka, Dorotą Osińską, Marcinem Łazarskim.

Tomasz Dawid Andrzejewski - gitarzysta, kompozytor, edukator. Endorser ESP Guitars, Blackstar Amps, DR Strings, Hesu.  Twórca oraz współtwórca wielu znakomitych projektów muzycznych.


W Dobrym Miejscu zespół wystąpi w składzie:

Wojciech Słupski - wokal

Tomasz Dawid Andrzejewski - gitara elektryczna

Mateusz Głuszak - gitara elektryczna

Patryk Bizukojć- gitara basowa

Łukasz Kurek – perkusja

Zapraszamy

Dodaj artykuł do:
(dodano 22.05.19, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce, Dzikie Serce, koncert, Warszawa, Dzień Matki
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Kaminski Ralph
2
Coldplay
3
Łydka Grubasa
4
Schafter
5
Ostrowska Małgorzata
6
Happysad
7
Czesław Śpiewa
8
Happysad
9
Norah Jones
10
Madelkeine Peyroux
1
Łukasz Kośmicki
2
Ludovic Bernard
3
Marcin Głowacki
4
Luciano Onetti, Nicolas Onetti
5
Karim Ainouz
6
Rian Johnson
7
Monika Jordan-Młodzianowska
8
ike Flanagan
9
Roland Emmerich
10
Marcin Ziębiński
1
Minier Bernard
2
Majewska-Brown Nina
3
Ornacka Ewa
4
Amos Oz, Szira Chadad
5
Kalicińska Katarzyna
6
Rutherfurd Edward
7
Ziemiański Andrzej
8
Beckett Simon
9
Dahl Arne
10
Vonnegut Kurt
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Opera Krakowska w Krakowie
5
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
6
Rodion Szczedrin
7
Michaił Bułhakow
8
Jarosław Murawski
9
Dale Wasserman
10
Hanoch Levin
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia