Planete+ Doc i Open'er

Na najbliższym Open'er Festival w specjalnym namiocie Alter Kina zaprezentowane zostaną najciekawsze filmy festiwalu Planete+ Doc.

Wybór najciekawszych filmów z programu ostatnich edycji festiwalu PLANETE+ DOC wypełni tegoroczny repertuar nowopowstałego namiotu ALTER KINA i wpisze się w line-up festiwalu Heineken Open’er.

W miarę zbliżania się rozpoczęcia festiwalu Heineken Open’er, organizatorzy obu festiwali będą odsłaniać coraz to nowe filmy z programu ALTER KINA.

9. PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL odbędzie się w dniach 11-20 maja w warszawskich kinach: Kinoteka, Luna i KINO.LAB, 14-20 maja w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu, a 11-13 maja w ramach "weekendu z festiwalem PLANETE+ DOC" w kinach studyjnych w ponad 20 miastach w Polsce.

Open'er Festival odbędzie się w Gdyni w dniach 4-7 lipca 2012.

planetedocff.pl
 

Dodaj artykuł do:
(dodano 26.02.2012, autor: jaco1888)
Dział film
Tagi: Planete+ doc film festival, open'er
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Evanescence
2
Tarja
3
Maisie Peters
4
Blindead23
5
Crown Lands
6
Black Label Society
7
At the Gates
8
Arlo Parks
9
Bryan Ferry
10
Archive
1
Travis Knight
2
Karsten Kiilerich
3
Gang Zhang
4
Ben Gregor
5
Sarah Miro Fischer
6
Rafał Reyman Głombiowski
7
Sang-il Lee
8
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
9
David Merriman, Jim Sheridan
10
Dariusz Walusiak
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia