Ereles, Gorgonzolla & Transgresja w klubie Kontrapunkt w Kaliszu

Kontrapunkt w Kaliszu zaprasza 21 lutego o godz. 20:00 na mocny, rockowy wieczór w trzech muzycznych odsłonach: ERELES, GORGONZOLLA i TRANSGRESJA!

Te zespoły łączy siła przyjaźni, potężna dawka energii i zjawiskowa charyzma na scenie! Jednym słowem: ponad 3 godziny koncertowego szaleństwa z oszołamiającymi efektami scenicznymi i oświetleniowymi. Tego koncertu nie można ominąć!

otwarcie bram 19.00
start 20.00
bilety 30,00 przedsprzedaż / 35,00 w dniu koncertu
Do nabycia w Klubie Kontrapunkt

ERELES - czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to trzech muzyków znanej w Polsce formacji KABANOS. Wieloletnie doświadczenie sceniczne, miłość do muzyki, wspólna pasja, przyjaźń i ciężka praca sprawiły, że artyści zagrali na największych festiwalach w kraju. Jednym z wielu sukcesów jest Złoty Bączek Przystanku Woodstock, czyli nagroda publiczności za najlepszy koncert.

ERELES zaistniał w 2018 roku wydając swoją debiutancką płytę pt. "Krok Odwagi". Od tego czasu grupa zagrała już kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, zdobywając pokaźną grupę fanów i występując u boku m.in. Kabanos, Farben Lehre, Proletaryat, The Analogs, Nocny Kochanek, czy Closterkeller.
Album miał premierę 22.03.2018 roku i otrzymał wiele pozytywnych recenzji w publikacjach prasowych. Ich muzyka to połączenie rocka i grunge'u z dawką elektronicznych brzmień w tle. Teksty są szeroką obserwacją świata i człowieka, a wszystko napisane pod wpływem emocji, prosto z serca i w języku polskim.

Nominowani w dwóch kategoriach ANTYRADIA: "Płyta Rocku 2018" oraz "Przebój Rocku 2018". Wyróżnieni przez TERAZ ROCK w rankingu Teraz Najlepsi 2018, w kategorii "Nadzieja Tu".

Gorgonzolla. Dwa różne wokale, dwa odmienne style, szczery przekaż i mocna muzyka. Tak w skrócie można opisać warszawski zespół, który od 2013 roku regularnie koncertuje w całej Polsce. Wydana w kwietniu 2016, debiutancka płyta pod tytułem ''Eksploatowani'' zaprowadziła grupę na scenę 22. Przystanku Woodstock, została doceniona przez Antyradio, utrzymując się przez kilka tygodni w notowaniu TURBO TOP oraz przez pismo Teraz ROCK. W październiku pojawił się drugi album, którego tytuł to 'Konsumpcja'. Krążek promowany jest przez tytułowy singiel, oraz numer 'Czołgi' które zostały ciepło przyjęte podczas koncertu na Pol'and' Rock Festival 2019 .

TRANSGRESJA to olbrzymia dawka energetycznej muzyki z oszałamiającymi i szokującymi efektami świetlnymi. Na polską scenę muzyczną ostro wchodzi psychodeliczna Transgresja: finaliści Antyfestu 2018, półfinaliści Mam Talent 2018, laureaci wielu przeglądów i festiwali, w 2019 roku zagrali spektakularne koncerty: na festiwalu PolAndRock – scena Viva Kultura oraz na IV Przystanku Żory, Rock Trendy, Rock na Plaży w Kołobrzegu,…występowali u boku Huntera, Jelonka, Łydki Grubasa,.. Koncerty Transgresji to wizerunkowe szaleństwo! Perfekcyjna stylizacja sceniczna artystów oparta na farbach fluorescencyjnych gwarantuje niezapomniane wrażenia! Bardzo mocny i życiowy przekaz tekstów, metafizyczne i liryczne przekraczanie granic i schematów powoduje, że niełatwo zespół muzycznie zaszufladkować. W 2019 wydali debiutancki album „Brak Równowagi” promowany przez 3 single „Furia”, „Faktoria” i „Kompleksy’ feat.Jelonek 

Dodaj artykuł do:
(dodano 13.01.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Ereles, Gorgonzolla, Transgresja, Kalisz, koncert 2020, Kontrapunkt
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Miuosh
2
Halsey
3
Kesha
4
Various Artists
5
Gomez Selena
6
Czesław Śpiewa
7
Happysad
8
Norah Jones
9
Madelkeine Peyroux
10
Brodka
1
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
2
William Eubank
3
Małgorzata Imielska
4
Rupert Goold
5
John Chester
6
Władysław Pasikowski
7
Alice Winocour
8
Elia Suleiman
9
Nora Fingscheidt
10
Jay Roach
1
Barry Jessica
2
Sekielski Tomasz
3
Małecki Robert
4
Black Holly
5
Morris Heather
6
Moyes Jojo
7
Hansen Andres
8
Coben Harlan
9
Pilipiuk Andrzej
10
Revol Elisabeth
1
Sławomir Mrożek, Andrzej Saramonowicz
2
Debbie Isitt
3
reż. Mariusz Treliński
4
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
5
Gabriela Zapolska
6
Opera Krakowska w Krakowie
7
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
8
Rodion Szczedrin
9
Michaił Bułhakow
10
Jarosław Murawski
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia