Lipiec z muzyką w Ogrodzie Saskim

19. lipca o godz. 12:00 w Ogrodzie Saskim w Warszawie odbędzie się koncert „Od swingu do ragtime’u”.

Wystąpi zespół Dehovka w składzie: Anna Kalska, Dorota Żołnacz - klarnety, Dawid Daszkiewicz, Marcin Ostałowski - fagoty, Tytus Wojnowicz - obój.

W programie m.in. muzyka Scotta Joplina i Astora Piazzoli.

źródło: Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

Dodaj artykuł do:
(dodano 05.07.2020, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Lipiec z muzyką w Ogrodzie Saskim, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Tarja
2
Absolutely
3
Evanescence
4
Maisie Peters
5
Blindead23
6
Crown Lands
7
Black Label Society
8
Arlo Parks
9
Bring Me The Horizon
10
Bryan Ferry
1
Steven Spielberg
2
Gang Zhang
3
Mike Marzuk
4
Ben Gregor
5
Travis Knight
6
Karsten Kiilerich
7
Sarah Miro Fischer
8
Rafał Reyman Głombiowski
9
Sang-il Lee
10
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
1
Urszula Struzikowska-Marynicz
2
Justyna Mietlicka
3
Michał Keller
4
Anastasia Hronis
5
Joan Garriga
6
Marta Langowska
7
Mariana Enriquez
8
Cameron Sullivan
9
Sara Antczak
10
Bartosz Szczygielski
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia