Kathaarsys na dwóch koncertach w Polsce

Hiszpańska, parająca się progresywnym black metalem, ekipa Kathaarsys zawita do Polski na dwa koncerty. Wystąpi w Krakowie i Tychach w ramach europejskiej trasy promującej album "Rara Vez", który ukaże się 9 kwietnia 2012 r.

Muzycy zapowiadają płytę zakorzenioną w hiszpańskim graniu, z pianinem jako nowym, głównym instrumentem i użyciem po raz pierwszy języka galicyjskiego. Grupa zapowiada ponadto niekonwencjonalne wydanie krążka, odbiegające od tradycyjnego plastikowego pudełka.

W Krakowie Kathaarsys pojawi się 25 maja w klubie "Fabryka". W Tychach grupa zaprezentuje się przed Polską publicznością prawie miesiąc później - 22 czerwca - w "Underground Pub".

Dodaj artykuł do:
(dodano 02.04.2012, autor: paulinaedguy)
Dział muzyka
Tagi: Kathaarsys
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arlo Parks
2
Bryan Ferry
3
Bring Me The Horizon
4
Black Label Society
5
Crown Lands
6
At the Gates
7
Gorillaz
8
Kwiat Jabłoni
9
Balu Brigada
10
Megadeth
1
Sarah Miro Fischer
2
Rafał Reyman Głombiowski
3
Sang-il Lee
4
Giorgos Georgopoulos
5
Kleber Mendonça Filho
6
Maggie Gyllenhaal
7
David Borenstein, Pavel Talankin
8
Jan Komasa
9
Kirill Sokolov
10
Gan Bi
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia