Sylwestrowy zawrót głowy w kinie DCF

Zapraszamy na wyjątkowy sylwestrowy wieczór w kinie DCF we Wrocławiu. Zanim wspólnie wzniesiemy noworoczny toast, na naszych ekranach pokażemy najbardziej obiecujące premiery nadchodzącego roku.

Na Srebrnym Ekranie w sali Warszawa zobaczycie „The card counter”, najnowszą produkcję Martina Scorsese w reżyserii Paula Schradera, a także ciepłą włoską komedię „(Nie) długo i szczęśliwie” w reż. Paolo Costelli o perypetiach czterech małżeństw, które dowiadują się, że ich śluby są nieważne, bo zostały udzielone przez fałszywego księdza.

Na Perłowym Ekranie w Sali Lwów pokażemy norweskiego kandydata do Oscara – pełną energii, figlarną i nieprzewidywalną komedię „Najgorszy człowiek na świecie” w reż. Joachima Triera. Obok niej zobaczycie „Belfast” w reż. Kennetha Branagha, czyli opowiedzianą z humorem opowieść o dzieciństwie podczas irlandzkiego konfliktu pod koniec lat 60-tych. „Belfast” otrzymał nagrodę publiczności na festiwalu w Toronto, który uznawany jest za nieoficjalny start w wyścigu po Oscary.

Po filmach, w miłej i niezobowiązującej atmosferze, powitamy Nowy Rok. Nasz kinowy bar zaprasza na lampkę szampana i Aperol Spritz w cenie biletu na sylwestrowy wieczór w kinie.

W przypadku konieczności dostosowania się do rządowych wytycznych związanych z sytuacją epidemiczną DCF może dokonać zmian w programie wieczoru sylwestrowego. Po wyczerpaniu obowiązujących limitów miejsc  zastrzegamy także możliwość poproszenia widzów o okazanie certyfikatu szczepienia przed wejściem na salę kinową.

Dodaj artykuł do:
(dodano 22.12.21, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Sylwestrowy zawrót głowy w kinie DCF, Wrocław
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Jim Jarmusch
8
Wojciech Kasperski
9
Maciej Pieprzyca
10
Park Chan-wook
1
David Hatcher Childress
2
Terry Pratchett
3
James Marlon
4
Michael Katz Krefeld
5
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
6
Susan Elizabeth Phillips
7
Nadia Sawczenko
8
Nils Thorsen
9
Hanni Munzer
10
Maja Lunde
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia