Posłuchajcie singla "Electric Life" Duncana

Duncan Laurence zaprezentował nowy singiel, zatytułowany "Electric Life”.

— „Electric Life” to utwór o krzepiącym serce uczuciu pełnym miłości i wdzięczności wobec bliskich, którzy odeszli. To pozytywna piosenka o przemianie głębokiego smutku w nadzieję. Zatopienie się w ten sposób w swoich wspomnieniach przypomina krótką wizytę w niebie i ponowne spotkanie z tymi, których straciliśmy.

Artysta pracował nad nowym materiałem w Los Angeles razem z autorem piosenek i narzeczonym Jordanem Garfieldem pod czujnym okiem znanego producenta Paula Phamousa (Frank Ocean, Nick Jonas). 22 czerwca Duncan zaprosił małą publiczność do Fabrique Des Lumières w Amsterdamie, gdzie po raz pierwszy wykonał „Electric Life”.

Przełomowy singiel Duncana „Arcade” ma obecnie ponad 10,7 miliarda streamów na całym świecie i pokrył się złotem i platyną w 37 krajach. Po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2019 roku, „Arcade” zajął 1. miejsce na światowej liście Spotify po wydaniu i zdobył ponad 56 miliardów wyświetleń na TikToku. Singiel znalazł się na niezliczonych międzynarodowych listach przebojów: zajął 1. miejsce w 5 krajach, jako pierwszy zwycięzca Eurowizji od 45 lat trafił na listę Billboard Hot 100 (Top 30), pojawił się także w Top 30 w Wielkiej Brytanii, był 10. najczęściej shazamowanym utworem na świecie i 9. najpopularniejszym utworem w amerykańskim radiu. Poza uznaniem prasy, w tym „The New York Times”, utwór spodobał się nawet Kelly Clarkson, która scoverowała go we własnym programie.

Duncan koncertował w całej Europie, był gwiazdą festiwali, otrzymał wiele międzynarodowych nagród (w tym nagrodę Edisona za najlepszą popową piosenkę roku), występował na żywo u Ellen i „TODAY Show”, wydał duet „Arcade” z amerykańską artystką FLETCHER, a koniec 2021 roku uwieńczył występem na dachu kultowego Capitol Tower w Los Angeles.

Dodaj artykuł do:
(dodano 04.08.22, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Electric Life, Duncan Laurence
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Oh-Seung Kwon
2
Sergio Castellitto
3
Joaquin del Paso
4
Emmanuel Carrere
5
Paolo Genovese
6
Dominik Graf
7
Jonas Carpignano
8
Yngvild Sve Flikke
9
Denes Nagy
10
Nabil Ayouch
1
Rowell Rainbow
2
Katarzyna Franus
3
Wolny Maja
4
Evaristo Bernardine
5
Mróz Remigiusz
6
Silvera Adam , Albertalli Becky
7
Sinicka Alicja
8
Meller Marcin
9
Whitehead Colson
10
Middleton Lia
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia