Widowiskowa filmowa odyseja, pełna znakomitego aktorstwa i czarnego humoru. Zapraszamy 20 kwietnia o godz. 20:15 do Kina Pod Baranami w Krakowie na przedpremierowy pokaz autorskiej komedii "Bo się boi" Ariego Astera, jednego z najbardziej utalentowanych reżyserów młodego pokolenia!
"Bo się boi"to szalona, szokująca i nieodparcie śmieszna czarna komedia o tym, jak pokonać lęk, wziąć życie w swoje ręce i stać się bohaterem własnej historii.
Za sprawą takich filmów jak "Dziedzictwo. Hereditary" i "Midsommar. W biały dzień" (ten ostatni można oglądać online w E-Kinie Pod Baranami!), Ari Aster zdefiniował na nowo współczesny horror. Teraz amerykański reżyser zmierzy się z komedią. Jak sam przyznaje, "Bo się boi" jest jego najbardziej osobistym filmem, w którym dzieli się lękami, wizją świata, a przede wszystkim – swoim unikalnym poczuciem humoru.
W roli głównej wystąpił Joaquin Phoenix ("Joker", "Ona"), a na ekranie partnerują mu świetne aktorki: Amy Ryan ("Birdman", "Mój piękny syn", serial "The Office"), Parker Posey ("Krzyk "3, serial "Schod"y) oraz znana z produkcji Ryana Murphy’ego ("Hollywood, American Horror Story: NYC") Patti LuPone. Autorem zdjęć do filmu jest Paweł Pogorzelski, stały współpracownik Astera.
"Bo się boi" to nie tylko produkcja spod szyldu słynnego A24, ale i film z największym jak dotąd budżetem w historii studia.
Utwór | Od |
| 1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
| 1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
| 2. było, jest i będzie | ametka |
| 3. O Tobie | ametka |
| 4. Świat wokół nas | karolp |
| 5. Kolekcjonerka (opko) | will |
| 6. alchemik | adolfszulc |
| 7. taka zmiana | adolfszulc |
| 8. T...r | kid_ |
| 9. przyjemność | izasmolarek |
| 10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
| 1. Sprzymierzeniec | blackrose |
| 2. Podaruję Ci | litwin |
| 3. test gif | amigo |
| 4. Primavera_AW | annapolis |
| 5. Melancholia_AW | annapolis |
| 6. +++ | soida |
| 7. *** | soida |
| 8. Góry | amigo |
| 9. Guitar | amigo |
| 10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
| 1. Zielona granica | irka |
| 2. Tajemnice Joan | wanilia |
| 3. Twój Vincent | redakcja |
| 4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
| 5. Miasto 44 | annatus |
| 6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
| 7. O matko! Umrę... | lu |
| 8. Subtelność | lu |
| 9. Mustang | lu |
| 10. Pokój | martaoniszk |