Ekranizacja bestsellerowej powieści "Skończ z tymi kłamstwami" na ekranach polskich kin już 15 września

Ekranizacja bestsellerowej powieści "Skończ z tymi kłamstwami" Philippe’a Bessona ze zdobywcą Cezara - Guillaumem de Tonquedec’iem oraz Victorem Belmondo, wnukiem słynnego Jean-Paula Belmondo, w rolach głównych w kinach od 15 września 2023 roku.

Znany francuski pisarz wraca po latach do swojego rodzinnego miasta na zaproszenie wytwórni koniaku, która jego obecnością chce uświetnić 200-lecie swojej działalności. Poznaje tam dorosłego już syna swojego pierwszego partnera i największej miłości w życiu. Wracają wspomnienia z czasów, kiedy obaj mieli po 17 lat. Dawne emocje przeplatają się z nowymi.

Dodaj artykuł do:
(dodano 06.09.2023, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Skończ z tymi kłamstwami, premiera 2023, Olivier Peyon
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arlo Parks
2
At the Gates
3
Bryan Ferry
4
Bring Me The Horizon
5
Black Label Society
6
Crown Lands
7
Gorillaz
8
Kwiat Jabłoni
9
Balu Brigada
10
Megadeth
1
Jan Komasa
2
Łukasz Palkowski
3
Sang-il Lee
4
Giorgos Georgopoulos
5
Kleber Mendonça Filho
6
Rafał Reyman Głombiowski
7
Sarah Miro Fischer
8
Kirill Sokolov
9
Maggie Gyllenhaal
10
Joachim Trier
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia