Dominik Dudek przedstawia maxi singiel “December Again”

Dominik Dudek prezentuje swój maxi singiel “December Again”. Oprócz tytułowej piosenki, jako B-side znajdziemy polskojęzyczny singiel “Najgorsza świąteczna piosenka na świecie”. Dudek jest autorem słów oraz muzyki do obydwu kompozycji.

“December Again” to nostalgiczny utwór, który opowiada o tym, że warto mieć przy sobie ukochaną osobę, która będzie obok nas niezależnie od tego, co się się stanie. To opowieść o chęci wspólnego starzenia się i snucia planów. “Piosenka December Again jest moja refleksją na temat ostatniego roku. Dochodzę do wniosku, że kiedy zbliża się grudzień i koniec roku, to najważniejsze jest mieć przy sobie ukochane osoby.” - mówi o piosence Dominik Dudek. Drugi kawałek o przewrotnym tytule “Najgorsza świąteczna piosenka na świecie” to kompletne przeciwieństwo pierwszego utworu. Energetyczny, rockowy kawałek, który zachęca do refleksji nad zbliżającymi się świętami.

Świąteczne single to jednak nie koniec premier od Dudka w 2023 roku. Artysta przygotował dla swoich fanów dużą niespodziankę, którą już wkrótce zdradzi za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Z pewnością będzie to projekt, który zaskoczy wielu.

Dominik Dudek to multiinstrumentalista, tekściarz oraz producent, którego utwory “Be Good” oraz “Idę” dotarły do TOP15 polskiego Airplay Chart. Rok 2023 okazał się dla niego przełomowy - po wygranej w The Voice of Poland rozpoczął solową karierę, koncertując na największych scenach w Polsce m.in. na PGE Narodowym. Dudek nie zwalnia tempa i już w 2024 podzieli się ze swoimi słuchaczami swoim debiutanckim albumem.

Dodaj artykuł do:
(dodano 20.11.23, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Dominik Dudek, December Again
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Liu
2
Orden Ogan
3
Tomasz Stańko, Marcin Wasilewski, Sławomir Kurkiewicz, Michał Miśkiewicz
4
Lindsey Stirling
5
Yellow Horse
6
MARCIN
7
Sade
8
Bon Jovi
9
Mandoki Soulmates
10
Anna Rusowicz
1
Nora Roberts
2
Alex Marwood
3
Wojciech Górecki
4
Małgorzata Warda
5
Jarosław Grzędowicz
6
Nati Ishigaki
7
Eliza Korpalska, Tomasz Brewczyński
8
John Wyndham
9
Karen M. McManus
10
Artur Nowak
1
Sebastian Fabijański
2
Katarzyna Baraniecka
3
Marta Górnicka
4
Gabriel Collet
5
Jakub Roszkowski
6
Robert Talarczyk
7
reż. Mariusz Treliński
8
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
9
Gabriela Zapolska
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia