Poradnik "Kurs emocji. Jak rozumieć to, co czujesz, i stać się osobą, którą chcesz być" już w księgarniach

Dla każdego kto chce poznać swoje emocje i je zrozumieć

Emocje. Wpływają na nasze decyzje, nawet te najważniejsze. Czasami próbujemy się od nich odciąć. A przecież są one nieodłączną częścią naszej codzienności. Mają ogromny wpływ na nasze zdrowie i ciało. Skoro więc uczymy się zarządzania czasem, domem dlaczego nie spróbować nauczyć się zarządzania emocjami?

Psycholog Jesús Matos od lat towarzyszy osobom, które chcą się poczuć lepiej same ze sobą. W oparciu o swoje doświadczenie i wiedzę napisał poradnik o odkrywaniu i zarządzaniu emocjami.

Kurs emocji opowiada o tym czym są i skąd się biorą emocje, co wywołują i gdzie mogą zaprowadzić. Jak regulować swoje wewnętrzne „ja“ przeżywając żałobę lub niepewność w spotkaniu z nieznajomych albo prosząc przełożonego o urlop w pracy. Poprzez przykłady i proste ćwiczenia do lepszego zrozumienia siebie i swoich relacji odkryjesz, jak nie bać się tego, co czujesz i zacząć żyć tak, jak tego chcesz.

Dzięki tej książce nauczysz się:

rozpoznawać i akceptować swoje emocje,
zarządzać nimi w sytuacjach codziennych i kryzysowych,
panować nad lękiem, gniewem czy smutkiem.
Wejdź świadomie w świat swoich emocji.
Jesús Matos Larrínaga jest dyplomowanym psychologiem, magistrem psychologii klinicznej i zdrowia, psychologii prawnej oraz kryminalistycznej. Założył w Madrycie klinikę zdrowia psychicznego. Prowadzi konferencje i warsztaty na całym świecie. Pracuje z osobami dorosłymi, które chcą doskonalić swoje umiejętności zarządzania emocjami.

Dodaj artykuł do:
(dodano 09.08.24, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Mando, Kurs emocji. Jak rozumieć to, co czujesz, i stać się osobą, którą chcesz być, Jesús Matos Larrinaga
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Eunike Tanzil
2
Bioscope
3
Dropkick Murphys
4
Robert Plant
5
Orbit Culture
6
White Lies
7
David Gilmour
8
OMD
9
Paradise Lost
10
Twenty One Pilots
1
Agnieszka Holland
2
Paweł Podolski
3
Michał Kwieciński
4
Radu Jude
5
Maura Delpero
6
James Marquand
7
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
8
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
9
Solange Cicurel
10
Genki Kawamura
1
Dennis Burmeister, Sascha Lange
2
Marcin Świątkowski
3
Bret Easton Ellis
4
Leszek Herman
5
Marek Krajewski
6
Ryszard Ćwirlej
7
Abraham Verghese
8
David Brooks
9
Rebecca Yarros
10
Aneta Jadowska
1
Zyta Rudzka
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Krzysztof Pastor
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia