Sara James pokazała klip do utworu "KIKI"

Wersja studyjna utworu „KIKI” Sary James doskonale oddaje letni klimat i nadaje ton zbliżającej się wielkimi krokami premierze rozszerzonej wersji płyty „PLAYHOUSE”.

Ta piosenka oddaje radość i energię lata. Jestem podekscytowana, że mogę podzielić się nią z moimi fanami, rozpoczynając nowy rozdział ery PLAYHOUSE – mówi Sara.

Do utworu powstał teledysk, w którym Sara pojawia się na surrealistycznym przyjęciu, gdzie spotykają się dwie wersje siebie. W klipie mieli szanse wystąpić fani Sary, którzy zostali zaproszeni na plan podczas przedpremierowego odsłuchu „Let’s Have a Kiki”.

Nadchodząca rozszerzona edycja PLAYHOUSE pełni rolę zarówno epilogu, jak i pomostu pomiędzy przyszłymi projektami młodej wokalistki. W nowych utworach Sara jeszcze głębiej eksploruje innowacyjne połączenie popu, R&B, elektroniki i rapu – elementów, które definiują jej unikalne brzmienie.

Wydany w 2024 roku album PLAYHOUSE zyskał uznanie krytyków i otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku – Pop. Sara James została również pierwszą polską artystką, która trafiła na playlistę New Music Friday na Spotify w Stanach Zjednoczonych, co podkreśla jej rosnącą międzynarodową popularność.

Pomimo młodego wieku, Sara ma już na swoim koncie liczne doświadczenia z międzynarodowych konkursów i występów, w tym przełomowy udział w America’s Got Talent. Jej debiutancki album odzwierciedla dojrzałą wizję artystyczną, łącząc emocjonalną głębię z nowoczesnym, świeżym brzmieniem.

Tego lata Sara James wystąpi na wielu festiwalach muzycznych w Polsce i za granicą. Warto wspomnieć jej niedawny występ na Orange Warsaw Festival, dzięki któremu wpisała się na karty historii wydarzenia jako najmłodsza artystka w line-upie.

Dodaj artykuł do:
(dodano 22.07.25, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Sara James, KIKI
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Gorillaz
2
Archive
3
Kwiat Jabłoni
4
Lech Janerka
5
Gaerea
6
Avatar
7
Karnivool
8
Megadeth
9
Robbie Williams
10
Robert Plant
1
David Borenstein, Pavel Talankin
2
Maggie Gyllenhaal
3
Jan Komasa
4
Joachim Trier
5
Łukasz Palkowski
6
Gan Bi
7
Siergiej Łoźnica
8
Michel Franco
9
Chloe Zhao
10
Margherita Ferri
1
Lucinda Berry
2
Marcel Moss
3
Alek Rogoziński
4
Natasha Preston
5
Sebastian Fitzek
6
Gabriela Gargaś
7
Sarah Wynn-Williams
8
Anthony Horowitz
9
Sarah Pekkanen
10
J.D. Kirk
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia