Within Temptation zaprasza na wirtualne show on-line

Within Temptation zaprasza na wirtualny spektakl muzyczny, w którym muzyka będzie połączona z najnowocześniejszą technologią.

Witajcie w Within Temptation: The Aftermath – Show W Wirtualnej Rzeczywistości!

Sharon den Adel: “Podczas całej pandemii nie chcieliśmy robić livestreamu. Magia widzenia i słyszenia zespołu na żywo podczas koncertu – w połączeniu z energią tłumu – to coś, czego nie da się tak po prostu odtworzyć przy wykorzystaniu livestreamu. Tak więc przez długi czas byliśmy po prostu bezradni. Jedno wiedzieliśmy na pewno: nie poszlibyśmy na kompromis i wykorzystanie livestreamu, dopóki nie moglibyśmy zaoferować czegoś niezwykłego, czegoś, po czym można byłoby pozbierać szczękę z podłogi, czegoś intrygującego, spektakularnego i mitycznego!”

“Wtedy znaleźliśmy to: świat, który moglibyśmy ukształtować według naszych najśmielszych fantazji, świat w którym my, jako zespół, moglibyśmy występować, zachowując dynamikę i magię naszych tradycyjnych koncertów na żywo. Jesteśmy absolutnie podekscytowani, mogąc zaprosić Was do Within Temptation: The Aftermath – Show W Wirtualnej Rzeczywistości.
Widowisko, które rozgrywa się w różnych odsłonach postapokaliptycznego świata, w którym jesteśmy świadkami następstw zagłady ludzkości. Świata, w którym tak naprawdę nie wiadomo, czy cokolwiek/ ktokolwiek z rasy ludzkiej przetrwało.” – komentuje Sharon den Adel.

The Aftermath to widowisko napędzane najnowocześniejszą technologią, która umożliwia zespołowi zagranie na poziomie – dosłownie – nie z tego świata! W tym godzinnym show grupa wykona zestaw nowszych i starszych utworów w czterech różnych światach, które współdziałać będą zarówno z samym zespołem, jak i z muzyką. Spodziewać się można również gości specjalnych z całego świata i elektryzujących duetów, w jeszcze bardziej efektownych sceneriach.

Koncertem tym Within Temptation buduje pomost pomiędzy chwilą obecną, a czasem, kiedy zespół będzie mógł występować: “Jesteśmy absolutnie porażeni faktem, że trasa Worlds Collide Tour znów została przesunięta. Mamy nadzieję, że dzięki temu cyfrowemu widowisku fani będą mogli poczuć naszą energię, miłość i przede wszystkim naszą pasję do muzyki. Trzymajcie się i mamy nadzieję, że spotkamy się 8 lub 9 lipca”.

Daty:
8 lipca, 2021, Europa (8PM CEST / 7PM BST).
9 lipca, 2021, Ameryka Północna i Południowa (8pm ET (UTC-4) / 5pm PT (UTC -7) / 9pm BRT (UTC3) / 7pm CST (UTC -5).

Bilety w cenie 24,99 euro (dla 1 osoby) lub 29,99 euro (dla 2 lub większej ilości osób oglądających koncert w tym samym pokoju) dostępne są na stronie within-temptation.com .

Nowy singiel “Shed My Skin”:

Wraz z nadchodzącym widowiskiem Within Temptation ogłasza wydanie zupełnie nowego singla “Shed My Skin”, który ukaże się już 25 czerwca. Piosenka ta powstała we współpracy z niemiecką metalcore’ową grupą Annisokay. Efektem tej kolaboracji jest szczery, metalowy hymn.

‘Shed My Skin’to trzeci z serii samodzielnie wydanych singli przez Within Temptation i ukaże się we wszystkich serwisach streamingowych 25 czerwca tego roku. Oficjalny klip do tego utworu będzie miał swoją premierę podczas widowiska Within Temptation: The Aftermath – Show W Wirtualnej Rzeczywistości, 8 i 9 lipca, 2021.

Dodaj artykuł do:
(dodano 09.06.21, autor: blackrose)
Dział muzyka
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Wojciech Kasperski
8
Jim Jarmusch
9
Park Chan-wook
10
Mel Gibson
1
Morton Kate
2
Chapman Emma
3
Masterton Graham
4
David Hatcher Childress
5
Terry Pratchett
6
Michael Katz Krefeld
7
James Marlon
8
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
9
Susan Elizabeth Phillips
10
Nadia Sawczenko
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia