Newsletter Instytutu Rozwoju Kultury Alternatywnej IRKA.com.pl - luty/2019

Zapraszamy do lektury lutowego e-magazynu IRKI, w którym znajdziecie nowości literackie, płytowe i filmowe oraz wydarzenia, na które warto wybrać się w tym miesiącu.

W tym miesiącu szczególnie polecamy:

KSIĄŻKI

"Diabeł Urubu", "Marzycielki", "Folwark Konstancji", "Miłość w cieniu wielkiej wojny", "Hipis", "Kocia kołyska", "Rozterki śmierci", "Dlaczego ptaki umierają", "Maszyna szczęścia", "Randka z Hugo Bosym", "Jej portret", "Krwawy las", "Diler Hitlera i inne nieznane postacie, które zmieniły bieg historii", "Gdybyś tylko wiedziała", "Świat sprzed #MeToo", "Tajemna historia świata", "Zakochane Trójmiasto", "Trzy razy miłość", "Sezon na lisa", "Zakochany przez przypadek", "Nie wpadaj w złość", "Zwycięska Formuła. Przywództwo, strategia, motywacja jak w Formule 1", "Bez resztek. Kuchnia zero waste, czyli nie wyrzucaj pieniędzy i jedzenia", "Życie według kota. Kocie zasady, jak być szczęśliwym na co dzień", "Nie wątp w wątrobę... a jej ukryte moce dodadzą ci lat życia w zdrowiu", "Niczyje dziecko", "Pocałunek kata", "Pirat", "Siedziałem w więzieniu. Prawdziwa historia", "Trans", "Czerwień kości", "Punkt widzenia", "Stróż krokodyla", "Pójdę twoim śladem", "Gra w kłamstwa", "Gdzie śpiewają diabły", "Nietykalny", "Miasto bez grzechu", "Noc bez gwiazd", "Złoto drapieżcy", "Furia", "Siostra księżyca. Siedem sióstr", "Ogień i krew. Pieśń Lodu i Ognia. Część 2", "Nigdy cię nie opuszczę", "SeeIT", "Ostatni", "Gorzka czekolada, tom 2. Nowe opowiadania o ważnych sprawach", "Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane", "Noah po prostu jest", "Hilda i Ukryjcy", "Przepis na miłość", "Zwykła książka o tym, skąd się biorą dzieci", "Bądź dzielny, pingwinku", "Królewski skarb"

FILMY

"My", reż. Rene Eller, "Walc w alejkach", Thomas Stuber, "Anioł", reż. Luis Ortega, "Granica", reż. Ali Abbasi, "Kamerdyner", reż. Filip Bajon

PŁYTY

Witold Małcużyński, "The Legendary Wawel Castle Recital. Kraków / Cracow, 1959", Karol Szymanowski, "Hagith", Adam Makowicz, "Swinging Ivories", Stanisław Soyka, "Muzyka i słowa"

Lutowy e-magazyn w PDF-ie znajdziesz pod linkiem:
newsletter_irka_luty_2019.pdf

Szukajcie też nowych konkursów w IRCE:
http://www.irka.com.pl/portal/SiteContent?item=contest

Dziękujemy za subskrypcję naszego e-magazynu oraz polecanie IRKI znajomym na Facebooku - dzięki Wam możemy rozwijać portal!

Przypominamy, że nasz e-magazyn wysyłany jest raz miesiącu do osób, które podczas rejestracji zaznaczyły opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wysłały maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl. Jeśli chcesz zrezygnować z newslettera, wyślij maila o temacie "WYŁĄCZ NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl. Natomiast szczegółowe informacje związane przetwarzaniem danych (RODO) przez IRKA.com.pl znajdziesz pod linkiem: http://irka.com.pl/portal/SiteContent?item=RODO

Dodaj artykuł do:
(dodano 05.02.19, autor: irka)
Dział wszystkie
Tagi: Newsletter Instytutu Rozwoju Kultury Alternatywnej IRKA.com.pl - luty/2019
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Wasio
2
Łopatniuk Paulina
3
LSD
4
Docher Augusta
5
Mrozu
6
Fronia Rafał
7
Platt Ben
8
Kapral Zajączek
9
Jones Norah
10
Czornyj Max
1
Martin Baltscheit
2
Morris Panych
3
Witold Gombrowicz
4
Przemysław Pilarski
5
Piotr Ratajczak (reż.)
6
Aleksander Fredro
7
Jakub Skrzywanek (reż.)
8
Anna Gryszkówna
9
Aldona Figura (reż.)
10
Dorota Masłowska
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia